Sojové omáčky z Japonska bez přidaných glutamátů

Jak poznáte opravdu kvalitní sojové omáčky? Zpravidla vznikají procesem fermentace a neobsahují žádné glutamáty. U nás najdete pouze pravé japonské omáčky vyráběné přesně tímto způsobem.

Sojové omáčky z Japonska si zamilujete na první ochutnání.

Sojové omáčky jsou neodmyslitelnou součástí nejen asijské kuchyně. Věděli jste ale, že mezi dvěma sójovými omáčkami od různých výrobců může být propastný rozdíl? Ty naše ze Sunfoodu v Dobrušce jsou dovezené z Japonska, kde se vyrábějí přírodní metodou fermentace. Na kvalitnější sojové omáčky v Čechách natrefíte jen zřídka. Náš dodavatel Mitoku je mísí z kvalitních přírodních surovin bez GMO rostlin. V našem sortimentu jsou to Tamari sojová omáčka, Yamato Shoyu a Sosa shoyu BIO. Nefermentované omáčky se co do kvality a chuti nemohou s těmito druhy srovnávat. Většinou se jedná o látky chemického původu smíchané dohromady bez dalších procesů přeměny látek. Ty pak v jídle pouze přebíjejí ostatní chutě. Naopak sojová omáčka, která prošla tradičním cyklem fermentace, je korunou zvýrazňující chutě obsažené v ostatních surovinách. Neobsahují glutaman - žádné glutamáty se k dochucení našich omáček nepřidávají.

Kterou sójovou omáčku vybrat

Sójová omáčka Yamato je takový základ do každé kuchyně - vhodná na jakékoliv dochucování polévek, masa, tofu apod. Tamari je omáčka výraznější chuti a barvy, na chuť mírně kořeněná. Hodí se tedy pro intenzivnější ochucení. Neobsahuje pšenici, je tedy ideální při bezlepkové dietě. Sosa se vyrábí stejným způsobem jako Yamato, ovšem používají se do ní sójové boby v BIO kvalitě. Chuťově je ještě o něco lepší než Yamato. Teriyaki je marináda ze sójové omáčky Tamari, rýžového vína, medu, jablečného a rýžového octa, hořčice, česneku, zázvoru a bílého i černého pepře. Hodí se do salátů, omáček, na rýži i pro marinováná masa nebo ryb.

Naše sojové omáčky můžete objednávat na e-shopu za příznivé ceny. Zasíláme po celé ČR i na Slovensko. Pokud máte k sojovým omáčkám dotaz, rádi vám pomůžeme.

Mám dotaz k sojovým omáčkám

Výrobce:

Poraďte se s námi o sojových omáčkách z Japonska!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Naše produkty

jsou z přírodních surovin
neobsahují GMO
zašleme zdarma
od 2 000 Kč
(pouze ČR)
z velké části
v BIO kvalitě
nejkvalitnější sojové omáčky bez glutamátů
s možností rozvozu na trase Dobruška - Praha
zasíláme i na Slovensko

Potřebujete poradit?

Vendula Krahulcová

Poslat dotaz