Sojové omáčky z Japonska bez přidaných glutamátů

Jak poznáte opravdu kvalitní sojové omáčky? Zpravidla vznikají procesem fermentace a neobsahují žádné glutamáty. Tak to aspoň máme my.

Sojové omáčky z Japonska si na první ochutnání zamilujete také Vy.

Sojové omáčky jsou neodmyslitelnou součástí nejen asijské kuchyně. Věděli jste ale, že je mezi nimi propastný rozdíl? Ty naše ze Sunfoodu v Dobrušce jsou dovezené z Japonska, kde se vyrábějí přírodní metodou fermentace. Na kvalitnější sojové omáčky v Čechách natrefíte jen zřídka. Náš dodavatel Mitoku je mísí z kvalitních přírodních surovin bez GMO rostlin. V našem sortimentu jsou to Tamari sojová omáčka, Yamato Shoyu a Sosa shoyu BIO. Nefermentované omáčky se co do kvality a chuti nemohou s těmito druhy srovnávat. Většinou se jedná o látky chemického původu smíchané dohromady bez dalších procesů přeměny látek. Ty pak v jídle pouze přebíjejí ostatní chutě. Naopak sojová omáčka, která prošla tradičním cyklem fermentace, je korunou zvýrazňující chutě obsažené v ostatních surovinách. Neobsahují glutaman - žádné glutamáty se k dochucení našich omáček nepřidávají.

Naše sojové omáčky můžete objednávat na e-shopu za příznivé ceny. Zasíláme po celé ČR i na Slovensko. Pokud máte k sojovým omáčkám dotaz, rádi vám pomůžeme.

Mám dotaz k sojovým omáčkám

Výrobce:

Poraďte se s námi o sojových omáčkách z Japonska!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Naše produkty

jsou z přírodních surovin
neobsahují GMO
zašleme zdarma
od 2 000 Kč
(pouze ČR)
z velké části
v BIO kvalitě
nejkvalitnější sojové omáčky bez glutamátů
s možností rozvozu na trase Dobruška - Praha
zasíláme i na Slovensko

Potřebujete poradit?

Martina Michlová

Poslat dotaz