Miso polévka se stane oblíbenou součástí Vašeho jídelníčku

Chcete se stravovat zdravě? Vyzkoušejte japonský zázrak v podobě miso polévky! Japonská miso polévka je považována za jednu z nejzdravějších polévek z celého světa a tak není divu, že její obliba v posledních letech tak vzrůstá. Je nejen zdravá, ale poslouží i jako vydatná a přesto nízkokalorická pochoutka. Miso polévka je tradičním pokrmem, jejíž konzumací k snídani Japonci zahajují každý nový den. Hlavní složkou miso polévky je zelenina, mořská řasa a obilná pasta miso. 

Polévka miso a její častá konzumace je receptem pro zdraví a dlouhověkost, jejíž původ je datován až do 6. století! Miso, ať už v podobě polévky či pasty bylo v japonské kultuře po staletí užíváno jako forma probiotik, dále sloužilo jako zdroj vitamínu B12 a k posílení imunitního systému. V současnosti se polévka miso používá jak v tradiční, tak i v moderní japonské kuchyni. Dobře zpracovaná japonská polévka miso představuje vydatný zdroj tolik potřebných vitamínů a minerálů.

Zamilovali jste si japonské miso? Pak Vás určitě potěší náš výběr této vitamínové vzpruhy, díky níž si miso můžete připravit snadno a rychle i ve Vaší kuchyni! 

Mám dotaz ohledně misa

 

Cena:

Neváhejte a zeptejte se na miso polévky!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

S výběrem poradí:

martina michlová

Martina Michlová