Naturoporadna a biorezonance + výživa

V naší naturoporadně v Dobrušce provádíme diagnózu biorezonanční metodou BICOM, pomocí níž odhalujeme skutečné příčiny především chronických nemocí. Následně navrhujeme vhodné terapeutické postupy. Konzultace probíhá po předchozím objednání a trvá průměrně 1,5 hodiny. Orientační cena je 500 Kč/hod. Do terapií zařazujeme zábaly a masáže na podporu lymfatického systému a odkyselení organizmu. Poskytujeme také konzultace ohledně zdravé výživy. Pracujeme s výrobky německého doktora P. Jenschury. Konzultaci v naší poradně můžete využít v případě řešení zdravotních problémů, ale i v rámci zodpovědné prevence.

Proč biorezonanční terapie

Medicína dokáže velkolepé věci v chirurgii a léčbě akutních onemocnění. Řešení chronických onemocnění je často složitější a velmi zřídka vede ku spokojenosti pacientů. V této oblasti jsou jiná řešení tedy více než naléhavá.

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, se kterým se medicína vydala novým směrem. Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny skutečné – často skryté - příčiny onemocnění. Téměř 20 let se biorezonanční terapie Bicom využívá například v oblasti řešení alergií.


Pozadí chronických onemocnění

Dnešní doba je časem blahobytu. Spousty technických přístrojů, neuvěřitelně rychlé transportní a komunikační prostředky, nepřehlédnutelný počet chemických substancí a velké množství hotových potravin ulehčují náš všední den. Čím více tyto možnosti využíváme, tím více za ně platíme značnou cenu.

Když sud přeteče

Dnešní člověk je vystaven mnoha zátěžím: chemické přísady v potravinách i pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat atd.

Tyto zátěže zapříčiní u mnohých lidí, že sud přeteče. To se projevuje v různých formách. Od  nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

Je zajímavé, že základem chronických onemocnění je většinou více zátěží. Je také možné, že u lidí se stejnými obtížemi lze zjistit zcela odlišné příčiny těchto obtíží. Biofyzikální rovina nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni (laboratorní parametry) často možné. Těžké, vícečetné nebo dlouhotrvající zátěže mohou zablokovat síly potřebné k zotavení těla

V zásadě je třeba říci, že tělo disponuje velkými vlastními silami k zotavení. Tělo má fenomenální regulační systém, s pomocí kterého mohou být znovu a znovu vyrovnány mimořádné negativně působící vlivy.

Když však na tělo působí příliš velké zátěže, nebo je jich příliš mnoho a navíc působí delší dobu, může se stát, že regulační schopnost, jakož i síly k zotavení těla jsou zpomaleny, nebo dokonce zablokovány.

Anamnéza s biorezonancí BICOM

‌Standardní terapii můžeme rozdělit do 3 hlavních fází, které se dále dělí na kroky dle individuálních potřeb konkrétního klienta. Mohou mezi ně patřit kombinované testovací techniky jako test se sadou 5 elementů, s digitálními substancemi, test reakce na potraviny a další pomocné diagnostické techniky.

Terapie BICOM je založena na celostním přístupu a upřednostňuje zjišťování příčin, nikoli pouze příznaků.

Člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy. Celostní medicína tedy pracuje jiným způsobem, a to tak, že najde příčiny nemoci, které mohou být rozprostřeny různě po těle, ale i v psychice. Na rozdíl od západního lékařství nesleduje jen příznaky nemoci. Nenutí klientovi závislost na lécích, které mohou škodit vedlejšími účinky a tím mohou vyvolat jiné potíže.

Proto i správný BICOM terapeut na klienta pohlíží jako na celého člověka a nejen jako na komplex buněk a biochemických procesů. Je tak schopen najít a následně odstranit fyzické i psychické nedostatky.

Konzultace v naturoporadně

Diagnostikou a terapií vás provede pan Václav Mervart, který uplatňuje 40leté zkušenosti získané studiem principů východní medicíny, zahraničních kurzů a seminářů a prací s biorezonančními přístroji. Rovněž vám jako atestovaný výživový poradce může poskytnout rady v oblasti stravování.

  • návštěva poradny na objednání
  • sezení trvá v průměru 1,5 hodiny
  • orientačná cena: 500 Kč/hod (liší se dle rozsahu aplikace)
  • adresa konzultace: Jiráskova 557, 518 01 Dobruška

Domluvte si konzultaci v naturoporadně!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Naše produkty

jsou z přírodních surovin
neobsahují GMO
zašleme zdarma
od 2 000 Kč
(pouze ČR)
z velké části
v BIO kvalitě
nejkvalitnější sojové omáčky bez glutamátů
s možností rozvozu na trase Dobruška - Praha
zasíláme i na Slovensko

Potřebujete poradit?

Vendula Krahulcová

Poslat dotaz