Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.10.2013 a vztahují se na uzavírání veškerých kupních smuv mezi firmou SUNFOOD VM s.r.o., IČO 26000784, se sídlem Jiráskova 557, 51801 Dobruška jako prodávajícím a zákazníkem jako kupujícím, realizovaných na základě koupě zboží z nabídky prodávajícího v internetovém obchodě na adrese www.e-sunfood.cz.

Pokud objednává koncový zákazník (soukromá osoba), nemusí se registrovat, zboží může objednat přímo prostřednictvím nákupního košíku a odeslat.

Pokud objednává obchod, nebo velkoobchod, musí se zaregistrovat a zvolit typ cen. Tato registrace musí být potvrzena a povolena prodávajícím.

Distribuce:

Poštou (Geis), nebo přímý prodej v obchodě.

Prodávající zaváží zboží pravidelně každé úterý do Prahy a přilehlých oblastí k této trase.

Podrobnosti jsou uvedené ve formuláři objednávky.

Upozornění:  chlazené zboží z důvodu dodržení předepsané teploty neposíláme.

Reklamace

Reklamace se řídí občanským zákoníkem. Reklamované zboží musí být v neporušeném obalu předloženo prodávajícímu a ten následně rozhodne o způsobu vyřízení. Případné rozdíly v dodaném zboží a fakturačními údaji je nutné řešit ihned při přejímce.

Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží
U zboží zakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel - fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozeno, nést znaky používání či jinak znehodnoceno a musí být zabaleno v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu (pokud tyto dokumenty zásilka obsahovala). Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o dopravné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí. Tato možnost se nevztahuje na zboží podléhající zkáze.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Naše produkty

jsou z přírodních surovin
neobsahují GMO
zašleme zdarma od 1500 Kč (pouze ČR)
z velké části v BIO kvalitě
nejkvalitnější sojové omáčky bez glutamátů
s možností rozvozu na trase Dobruška - Praha
zasíláme i na Slovensko

Potřebujete poradit?

Martina Michlová

Poslat dotaz