Nigari - chlorid hořečnatý yoshikawa 250 g

Nigari - chlorid hořečnatý yoshikawa 250 g
Skladem
90
97
MITOKU Co.
původně 0,00 Kč
43,63 Kč bez DPH
48,87 Kč
vč. DPH
ks
Popis Popis

Popis

Sůl nigari neboli chlorid hořečnatý je málo známý přírodní doplněk stravy plný hořčíku a dalších minerálů. Získává se odpařováním a čištěním mořské vody. Tradiční japonský prostředek, který se používá při výrobě Tofu - dokáže vysrážet bílkoviny ze sójového mléka. 

Použití: alternativa běžné soli; při výrobě tofu; k doplnění hořčíku; relaxační koupele

Složení: druh krystalické mořské soli

Minerální voda ze soli nigari pomáhá k doplnění hořčíků, snižuje únavu, zlepšuje náladu, odbourává stres, léčí infekce, posiluje imunitní systém... Minerálku si vyrobíte jednoduše, stačí rozpustit dvě polévkové lžíce soli nigari v litru vody. Jedna sklenice (150–200 ml) této minerálky, ideálně ráno na lačno, pokryje doporučenou denní dávku hořčíku. Nejlepší je pít ji preventivně: zklidníte napětí, zlepšíte si náladu, pročistíte trávení i pleť. Trochu nepříjemná hořká chuť představuje snad jedinou malou nevýhodu blahodárné soli. Můžete ji ovšem zmírnit přidáním pár kapek citronové šťávy. 

I když je nigari všeobecně prospěšná, nepřekračujte doporučené dávky, protože je to sůl jako každá jiná a v nepřiměřených dávkách může zatěžovat organismus. Proto se nedoporučuje při problémech s ledvinami, ale také při chronických střevních chorobách, vysokém tlaku, anémii, hemofilii nebo těm, kteří dodržují dietu bez solení. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem.

Uvolňující koupel (100–200 g soli nigari na jednu lázeň): má relaxační účinky a pomáhá doplnit minerály, které se dobře vstřebávají kůží

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Naše produkty

jsou z přírodních surovin
neobsahují GMO
zašleme zdarma
od 2 000 Kč
(pouze ČR)
z velké části
v BIO kvalitě
nejkvalitnější sojové omáčky bez glutamátů
s možností rozvozu na trase Dobruška - Praha
zasíláme i na Slovensko

Potřebujete poradit?

Vendula Krahulcová

Poslat dotaz